دارالترجمه، دارالترجمه رسمی، دارالترجمه روسی ، ترجمه رسمی اسناد و مدارکدارالترجمه رسمی ارکید

(دارالترجمه رسمی شماره284 تهران)
تلفن: 66849075 و 66863824

دفتر ترجمه رسمی شماره 284

E-mail: orkidtranslation@mail.ru

info@orkidtranslation.com

دارالترجمه رسمی ارکید افتخار دارد تا با کادر تخصصی متشکل از مترجمین رسمی و با تجربه و مشاورین خبره خدمات وسیعی را در زمینه ترجمه رسمی و غیر رسمی مدارک، اسناد، مقالات، مذاکرات و مکاتبات به کلیه زبانهای زنده دنیا از جمله، انگلیسی، روسی، فرانسه، آلمانی، عربی، اسپانیایی، ایتالیایی، پرتقالی، ترکی استانبولی، ترکی آذری به متقاضیان محترم ارائه نماید. از آنجائیکه فرایند تبادل مدارک رسمی بین کشورها پیچیده و با ریزه کاری هائی همراه است خواهشمند است مطالب سایت را به دقت مطالعه فرمائید و با نحوه تائید اسناد و مدارک آشنا شوید و قبل از ترجمه مدارک مطلع شوید که آیا این مدارک نیاز به تائید کنسولی کشور مقصد در جمهوری اسلامی ایران را دارد یا خیر. و سپس در حین تحویل مدارک به دارالترجمه سعی کنید کلیه توضیحات لازم را به مترجم زبان مربوطه بدهید و اگر چنانچه به آن زبان تسلط دارید اصطلاحات تخصصی را با مترجم کنترل کنید. جهت جلوگیری از اشتباه در اسپل و نوشتار نام و نام خانوادگی و نام پدر و تاریخ تولد همراه با مدارک کپی از گذرنامه و یا ویزای کشور مربوطه را تحویل دهید تا میزان خطا در ترجمه به حداقل و صفر کاهش پیدا کند. توجه داشته باشید که 90% مشکلات در نحوه نوشتار نام، نام خانوادگی و تاریخ تولد شما در حین ترجمه است که به علت کم اهمیت شمردن آنها توسط مشتریان پیش می آید. چنانچه وقت و امکان بررسی ترجمه را دارید سعی کنید قبل از ارسال کار به دادگستری و وزارت امور خارجه جهت تائید اسناد یک نسخه چک پرینت از مدارکتان را گرفته و پس از کنترل نهایی آنرا برای تائید شدن و طی مراحل قانونی ارسال نمائید.
دارالترجمه ارکید شما را در کلیه مراحل ترجمه، تائیدات در مراجع داخلی و خارجی و نیز امور اداری در کشورهای مقصد همراهی میکند و کلیه مشاوره های لازم را ارئه می نماید

دارالترجمه همچنین خدمات وسیعی را در زمینه ترجمه شفاهی و ترجمه همزمان در جلسات، سمینار ها، کنفرانس ها در سطح بالایی برای کلیه زبانها ارائه می نماید.
امید است با همکاری نزدیک بتوانیم بخشی از مشکلات شما عزیزان را حل و خدمات خوبی را به شما هموطنان عزیز ارائه نمائیم.
اطلاعات زبانهای نادر در سایت مندرج نشده اند در صورت نیاز با کارشناسان و مترجمین خبره دارالترجمه تماس بگیرید تا راهنمائیهای لازم ارائه شوند. 
دارالترجمه همچنین آمادگی دارد تا در قراردادهای بین المللی شما عزیزان را در مسائل حقوقی و بازرگانی یاری نماید و مشاوره های لازم را ارائه نماید.
برای دانشجویان و محققین گرامی خدمات تحقیق، جستجوی مقالات علمی، ترجمه مقالات، کتاب با قیمت مناسب تر ارائه میشود.
عزیزانی که در مرحله تائید مدارک در سازمان وک روسیه هستند خصوصا دانشجویان کشور تاجیکستان جهت مشاوره میتوانند با مدیریت تماس گرفته و مشاوره لازم را دربافت نمایند.

تنظیم فرم سفارت توسط افراد خبره انجام میشود.

جهت مشاوره برای نحوه تهیه و تنظیم مدارک و ترجمه آنها برای کشور استرالیا تماس بگیرید.  

قابل توجه مشتریان محترم: حق تمبر دادگستری از 400.000 ریال به 600.000 ریال و از 600.000 ریال به 900.000 ریال افزایش یافت. قیمت تمبر وزارت امور خارجه هم دو برابر شده است.    


Orkid Official Translation Office
Orkid official translation office offers certified, notarised and sworn legal translation services for when you require a verified document translation in English, Arabic, Russian, French, Chinese, German, Japanese, Spanish or any other language. We also offer the translation of books, manuscripts and websites.

Бюро переводов «Оркид» Бюро переводов «Оркид» оказывает переводческие услуги и осуществляет легализацию документов в Юстиции, в МИДе и в консульских отделах разных стран в Тегеране. Телефон: 66849075 и 66863824.


[ ادامه مطلب ... ]


اخبار سایت | ارسال نظر: 1 | ارسال به یک دوست  نسخه مناسب برای چاپ


شما باید برای ارسال در سایت به سیستم وارد شوید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید اینجا براي ثبت نام كليك كنيد
زمان بازسازي صفحه :0.1282 ثانيه, 0.0497 براي هر جستجو .